Witamy w naszej międzynarodowej kancelarii prawnej

Butikowa międzynarodowa Kancelaria Adwokacka Adwokat Anny Matelskiej działa w kluczowych obszarach prawa korporacyjnego, cywilnego i karnego. W ten sposób możesz pokonać każde wyzwanie prawne dzięki odpowiedniej reprezentacji.

Z naszej siedziby w Warszawie prowadzimy niszową międzynarodową kancelarię prawną, która pomaga klientom w prowadzeniu spraw sądowych lokalnych i transgranicznych. Posiadamy filie w Wielkiej Brytanii, które pozwalają nam pomagać klientom (zwłaszcza Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii) w dostosowaniu stanu prawnego i przepisów dotyczących sytuacji „Brexit deal no deal”. Korzystamy z naszej strategicznej lokalizacji i połączeń, aby zoptymalizować działania i zminimalizować trudności, z jakimi borykają się stale zmieniające się systemy sądownictwa.

Nasi doświadczeni międzynarodowi prawnicy integrują przeszłe doświadczenia z obecnymi systemami prawnymi, aby dostosować się do Twoich specyficznych wymagań. Dzięki tak zróżnicowanej perspektywie możemy efektywniej zarządzać sprawami korporacyjnymi. Równie biegle zajmujemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego oraz przepisów dotyczących imigracji służbowej i prywatnej. Ponadto zajmujemy się komplikacjami, które pojawiają się podczas ekstradycji, zarzutów karnych i transgranicznych sporów rodzinnych.

Zintegrowane rozwiązania prawne i strategie strategiczne dla klientów

Specjalizacja w niszowych dziedzinach prawa zapewnia nam niezrównaną przewagę nad innymi. Nie boimy się podejmować trudnych spraw i wymyślać alternatywnych sposobów ochrony praw naszych klientów.

Niezależnie od tego, czy chodzi o ponowne przemyślenie strategii, identyfikację luk, czy badanie szczegółowych przepisów biznesowych, jesteśmy gotowi służyć Ci pomocą. Nasza metodologia zorientowana na badania jest jednym z powodów, dla których udaje nam się wygrywać sprawy w oparciu o najmniejsze szczegóły techniczne.

Nasze sukcesy i akredytacja potwierdzają również nasze doświadczenie

Co więcej?

Pielęgnujemy silniejsze relacje z klientami, rozumiejąc ich perspektywę i oferując porady prawne, gdy tylko jest to możliwe.

Nasz zespół biegle posługuje się również językiem polskim, rumuńskim, rosyjskim i angielskim. Te umiejętności językowe sprawiają, że jesteśmy idealnymi prawnikami dla obcokrajowców, którzy doświadczają problemów prawnych. Przełamywanie barier językowych pomaga nam otworzyć linie komunikacji, które często są niemożliwe na międzynarodowej platformie. Pozwala nam na budowanie dobrych relacji, ponieważ interpretujemy sygnały werbalne i niewerbalne, które często gubią się w tłumaczeniu.

Dodatkowo nasi międzynarodowi prawnicy traktują każdą sprawę z niezwykłą starannością i dyskrecją. Możesz zaufać temu zespołowi, że w razie potrzeby pójdzie o krok dalej. Robimy to, aby zwiększyć Twoje szanse na uzyskanie pożądanego wyniku na końcu sprawy.

Z naszą pomocą możesz zarządzać rozliczeniami korporacyjnymi, negocjować głośnych klientów i chronić klientów przed niesłusznymi zarzutami.


Ekspertyza prawnaAktualizacja koronawirusa (COVID-19)

Potrzebujesz konsultacji prawnych podczas pandemii?

Korzystamy z naszych usług prawnych online i całodobowej infolinii.

Skontaktuj się z naszą międzynarodową kancelarią prawną, aby umówić się na spotkanie Zoom/Skype. Możesz również skontaktować się z naszymi międzynarodowymi prawnikami za pomocą szybkiego czatu lub rozmowy telefonicznej. Jesteśmy gotowi zająć się wszystkimi kwestiami prawnymi (tj. sektorem komercyjnym, korporacyjnym, cywilnym i prywatnym).

Opinie i referencje

Nasza międzynarodowa kancelaria prawna nawiązała kontakt z setkami klientów i zmieniła wiele istnień na lepsze. Posłuchaj ich historii, aby zrozumieć, jak możemy pomóc ludziom takim jak Ty, wykonując naszą wyjątkową pracę.
 • Sebastian W.
  Z pełnym przekonaniem rekomenduje Mecenas Anne Matelska jako kompetentna, solidna i odpowiedzialna osobę i z pełną odpowiedzialnością mogę ja polecić jako doskonałego adwokata. W mojej sprawie Pani Anna Matelska zareagowała szybko i efektywnie już na etapie przesłuchania na policji; sprawnie pomagając udowodnić moja niewinność a tym samym ochraniając mnie przed długoletnim wiezieniem  w Anglii. Jestem Pani bardzo wdzięczny za pomoc
  Sebastian W.
 • Rafał L.
  Wszystkim poszukującym rzetelnej, profesjonalnej i szczerej pomocy prawnej z czystym sercem polecam usługi Pani Anny Matelskiej. Gotowość do działania, punktualność, stały kontakt telefoniczny i mailowy, rzetelne przedstawienie sprawy i wieloletnie doświadczenie, jak rownież współpraca z najlepszymi barristerami to atuty dzięki którym tak ciężka i długa sprawa została WYGRANA. Razem utarliśmy nosa dla UKBiA i mogę teraz cieszyć się wolnością z rodzina za co szczerze jeszcze raz bardzo dziękuje.
  Rafał L.
 • Z całego serca dziękuje Pani Mec Annie Matelskiej za pomoc i opiekę prawną w mojej trudnej sprawie. Pani Anna jako mój obrońca z urzędu przed Sadem Koronnym w Londynie, pomogła mi uniknąć surowej kary minimum 4 lat wiezienia, jaka jest przewidziana w podobnej sytuacji, w która zostałam wplatana. Dzieki pani Annie jestem wolna. Jestem gotowa polecić opiekę adwokacka pani Anny Matelskiej każdemu kto potrzebuje dobrego adwokata do reprezentacji w Angielskim Sadzie.
  Danuta J.
  London

Informacje prawne i aktualizacje

Jesteśmy w trakcie globalnej i kulturowej zmiany. Nigdy nie trać tego z oczu! Bądź na bieżąco z naszymi artykułami na temat prawa międzynarodowego, sprawami bieżącymi i poradnikami dla początkujących na temat postępowania z zakresu prawa. Otrzymuj wiadomości w czasie rzeczywistym, śledząc nas w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz prawnika?

Umów się na spotkanie z doświadczonymi międzynarodowymi prawnikami w Polsce.

×

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Matelska

× Jak możemy Ci pomóc?