Prawnicy ds. imigracji biznesowej | Usługi imigracyjne dla firm

Strona główna » Usługi » Usługi imigracyjne dla firm

Niezależnie od tego, czy zakładasz firmę w Polsce, czy rekrutujesz zagranicznych imigrantów do swojej firmy, potrzebujesz prawników ds. Imigracji biznesowej, którzy pomogą Ci przed i po procesie aplikacyjnym.

Prawnicy ds. imigracji biznesowej


Imigracja biznesowa w Polsce staje się łatwiejsza, gdy skonsultujesz się z prawnikami, którzy udzielają rzetelnych porad prawnych.

W ciągu ostatniej dekady Polska przyjęła wielu imigrantów biznesowych. Ich przybycie zmusiło polskie prawo do wprowadzenia istotnych zapisów w prawie imigracyjnym. Większość z nich pozwala pracodawnikom zalegalizować swój pobyt poprzez ubieganie się o pozwolenia na pracę i zawieranie niezbędnych umów pracowniczych. Podobnie byliśmy świadkami napływu globalnych firm, przedsiębiorców i świeżo upieczonych absolwentów emigrujących do innych krajów (takich jak Wielka Brytania).

Wraz z ciągłymi zmianami w prawie imigracyjnym, aby odnieść sukces, konieczne stało się zatrudnianie polskich prawników zajmujących się imigracją biznesową.

Na szczęście zapewniamy kompleksowe usługi imigracyjne dla biznesu. Bycie butikową międzynarodową kancelarią prawną pozwala nam budować kontakty, które mogą zoptymalizować Twój proces imigracyjny. Jesteśmy również dumni z posiadania wiedzy i doświadczenia wymaganego do podjęcia tej wymagającej roli.


Jak możemy pomóc?

Nasz kompetentny zespół poprowadzi Cię przez cały proces. Możemy sporządzić odpowiednie dokumenty imigracyjne (tj. wnioski, zaświadczenia i umowy) wymagane do uzyskania zgody sądu. Zapewniamy również, że Twoja obecna polityka zatrudnienia i strategie biznesowe są zgodne z prawem. Te drobne zmiany zapewniają, że Twoi zagraniczni pracownicy mogą zalegalizować swój pobyt bez sprzeciwu ze strony polskiego rządu.

Co najlepsze, nasze usługi imigracyjne dla biznesu są zaprojektowane tak, aby pomagać wszystkim, od przedsiębiorców, inwestorów, zespołów korporacyjnych, po członków rodziny, którzy mogą im towarzyszyć. Podobnie klienci, którzy planują założyć międzynarodowy oddział w Wielkiej Brytanii lub za granicą, będą mieli przedstawicielstwo prawne, którego potrzebują, aby dostosować swoje polityki do systemów prawnych innego kraju.

Udaje nam się świadczyć usługi „kompleksowe”, oceniając międzynarodowe prawa korporacyjne i odpowiednio dostosowując Twój plan imigracyjny.

Usługi imigracyjne dla firm


Nasze kompleksowe usługi prawne dotyczą każdego możliwego aspektu polskiego prawa imigracyjnego.

Z nami będziesz miał dostęp do zespołu wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych prawników imigracyjnych. Nasze stowarzyszenie z przedstawicielami Wielkiej Brytanii sprawia, że imigracja do Wielkiej Brytanii jest prawdopodobną możliwością dla zainteresowanych klientów. Współpracujemy z nimi w celu zarządzania relokacjami, transferami i doradztwem transgranicznym, w zależności od aktualnych wymagań. Pomagają nam również modyfikować umowy oparte na systemie dual-legal.

Z naszych usług korzystają również polskie firmy zainteresowane budowaniem bardziej zróżnicowanego zespołu w nadchodzących latach.

Nasi prawnicy imigracyjni mogą:

 • Przygotowywanie i składanie wniosków o tymczasowe/stałe pozwolenia na pracę, wizy wjazdowe oraz odprawy wjazdowe dla pracowników zagranicznych.
 • Oferować doradztwo imigracyjne dla pracowników ubiegających się o polskie obywatelstwo i pozwolenie na pobyt.
 • Zapewniać zastępstwo prawne w skomplikowanych sprawach, które mogą dotyczyć agencji rządowych.
 • Pomóc klientom zrozumieć implikacje prawne i regulacje dotyczące polityki imigracyjnej. Obejmuje niebieską kartę UE, test rynku pracy i certyfikaty sponsorowania.
 • Przewodzić firmom, które chcą opracować zgodne plany rekrutacyjne dla kandydatów spoza regionu.
 • Stwórz plan awaryjny Brexit dla Polaków, którzy planują pracować w Wielkiej Brytanii lub chcą zachować swój pobyt po 1 stycznia 2021 r..


Poza tym świadczymy usługi imigracyjne skoncentrowane na przedsiębiorstwach, które obejmują:

 • Audyt i przegląd polityk HR i innych działań administracyjnych w celu spełnienia międzynarodowych standardów prawa imigracyjnego w biznesie.
 • Zapewnienie, że Twoi zagraniczni pracownicy posiadają ważne wizy.
 • Wymienienie prawnych skutków zatrudniania i zwalniania pracowników z zagranicy na nieetycznych podstawach.
 • Udzielanie porad prawnych dotyczących wniosków wizowych pracowniczych i ich ważności
 • Rozstrzyganie sporów i kwestionowań dotyczących zawieszonych lub odrzuconych wniosków.
 • Łagodzenie potencjalnych zagrożeń związanych z transgranicznymi fuzjami i przejęciami

Ogólnie rzecz biorąc, te udogodnienia zapewniają, że Twoja działalność biznesowa nie zostanie zakłócona z powodu komplikacji związanych z przepisami imigracyjnymi.

Czy jesteś zainteresowany zatrudnieniem prawnika ds. imigracji biznesowej?

Nasz zespół doskonale orientuje się zarówno w polskim, jak i międzynarodowym prawie. Możemy również stworzyć spersonalizowane plany imigracyjne, aby spełnić wymagania Twojej jurysdykcji i systemu sądownictwa.

Skontaktuj się z naszymi doświadczonymi prawnikami ds. imigracji biznesowej, aby uzyskać więcej informacji.


Kontakt
×

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Matelska

× Jak możemy Ci pomóc?