Obrona w sprawach karnych

Strona główna » Usługi » Obrona w sprawach karnych

Prawo karne to złożona część polskiego systemu prawnego. Zatrudnij naszych prawników ds. obrony w sprawach karnych, aby fachowo przeprowadzili postępowania sądowe. Oferujemy te usługi również Polakom mieszkającym w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu mają po swojej stronie polskojęzycznego prawnika.

Wykwalifikowani prawnicy w sprawach karnych

Kim jesteśmy?

Złapanie w legalną batalię może być przytłaczające, tym bardziej, jeśli wiąże się to z działalnością przestępczą. Zalecamy zatrudnienie doświadczonego obrońcy w sprawach karnych zaraz po otrzymaniu pierwszych dokumentów w sprawie karnej. Niezależnie od tego, czy chodzi o aresztowanie policyjne, przestępstwa w ‘białych kołnierzykach’, czy poważne zarzuty karne, jesteśmy gotowi Cię wesprzeć. Nasi prawnicy mogą zminimalizować wiele zagrożeń i osiągnąć pożądane rezultaty.

Oprócz świadczenia usług z zakresu obrony karnej dla indywidualnych klientów i korporacji oferujemy również pomoc prawną z urzędu. Oferujemy bezpłatną pomoc osobom fizycznym w dochodzeniach karnych. Jedynym warunkiem jest to, że muszą mieć prawo do pomocy prawnej z urzędu zgodnie z zezwoleniem UE (w zależności od systemu prawnego). O kwalifikowalności decyduje ich maksymalny dochód i sytuacja finansowa. W ten sposóby domniemany przestępca otrzymuje najlepszą możliwą obronę.

To powiedziawszy, staramy się sumiennie pracować na wszystkich polach.

Nasz zespół międzynarodowych prawników obrony karnej jest dobrze zorientowany we wszystkich możliwych przepisach prawnych dotyczących Wielkiej Brytanii i Polski. Są również świadomi konsekwencji prawnych pracy w okresie przejściowym Brexitu — te czynniki pozwalają nam zapewnić Państwu szeroki wachlarz usług prawnych we wszystkich sprawach. Obejmujemy wszystko, od drobnych wykroczeń drogowych, przestępstw związanych z VAT, prania pieniędzy i poważnych przestępstw (tj. przestępstw seksualnych, nadużywania narkotyków i nieumyślnego spowodowania śmierci).

Dlaczego my?

Najważniejszą korzyścią z zatrudniania międzynarodowych prawników zajmujących się obroną w sprawach karnych jest zastępstwo prawne w różnych jurysdykcjach. Zajmujemy się również sprawami z zakresu prawa korporacyjnego i karnego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi prawnicy w sprawach karnych uczestniczyli w wielu głośnych sprawach i negocjacjach dyplomatycznych. Do każdej sytuacji podchodzimy strategicznie, zapewniając ochronę Twoich aktywów finansowych i osobistych podczas toczącego się postępowania sądowego.

Oprócz doświadczenia możesz również lepiej nawiązać kontakt z naszymi prawnikami, ponieważ mówią w Twoim języku. Upewnimy się, że znasz swoje prawa i rozumiesz zarzuty, które doprowadziły do aresztowania. Usunięcie bariery językowej pozwoli Ci podejmować bardziej świadome decyzje w trakcie postępowania sądowego i zapobiec pomyłkom.

Prawo karne

Co robimy?
Oferujemy usługi i rozwiązania z zakresu obrony karnej dopasowane do indywidualnych potrzeb:
Porady na posterunku policji

Wczesna interwencja może przygotować grunt pod przyszłe postępowanie. Oferujemy profesjonalne konsultacje na początkowych etapach Twojej sprawy.

Na posterunku policji możemy wystąpić jako reprezentacja prawna podczas przesłuchania. Nasza obecność zapewnia, że funkcjonariusze śledczy prowadzą sprawę bez uprzedzeń. Minimalizujemy również ryzyko sfałszowania zeznań, które mogłyby pomóc im wrobić Cię w domniemane przestępstwo.

Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy w nagłych wypadkach, nasza całodobowa infolinia jest zawsze otwarta. Możesz zadzwonić do naszych biur, aby umówić się na natychmiastowe spotkanie, gdy Ty (lub ktoś, kogo znasz) zostanie aresztowany.

Wykroczenia drogowe

Jeśli zależy Ci na czystej karcie karnej, to wiedz, że wypadki na autostradzie to jedne z najczęściej wymienianych w niej wykroczeń. Dlatego rozszerzamy nasze usługi prawne również o wykroczenia drogowe.

Nasza pomoc obejmuje wszystko, od mandatów za przekroczenie prędkości, wykroczeń drogowych, jazdy pod wpływem alkoholu, po wypadki na autostradach.

Poważne przestępstwo

Poważne przestępstwo obejmuje szeroki zakres działań przestępczych, od przestępstw narkotykowych, przestępstw seksualnych po nieumyślne spowodowanie śmierci (lub zabójstwo).

Nasza butikowa międzynarodowa kancelaria prawnicza oferuje spersonalizowane usługi z zakresu obrony karnej w Polsce oraz te złożone w wielu systemach sądowych. Zajmujemy się tymi kwestiami prawnymi dyskretnie i sumiennie, aby zminimalizować wszelkie potencjalne zagrożenia.

Oprócz obrony w sądzie, nasz zespół przeprowadzi dochodzenie, aby spróbować znaleźć dowód, że nie jesteś winny.

Przestępczość ‘białych kołnierzyków’

Przestępczość białych kołnierzyków odnosi się do przestępstw finansowych, które nie mają ukrytych motywów poza zyskiem finansowym. Przestępstwa te to zazwyczej: niespłacanie długów, uchylanie się od płacenia podatków, oszustwa i pranie brudnych pieniędzy.

Oszustwa i przestępstwa VAT

Nasze usługi obrony karnej obejmują sprawy o oszustwa i przestępstwa VAT wykraczające poza prawo karne. Pomagamy osobom oskarżonym o popełnienie przestępstw podatkowych, takich jak przedstawianie sfałszowanych informacji itp. Możesz skorzystać z naszej pomocy w zakresie konsultacji prawnych i negocjacji, w zależności od sytuacji. My może również pomóc w znalezieniu luk i błędnych obliczeń w złożonych dokumentach, aby zakwestionować dowody, które występują przeciwko tobie.

Ponadto wielokrotnie współpracowaliśmy z europejskimi organami ścigania (tj. Europolem).

Pranie brudnych pieniędzy

Nasza wiedza obejmuje wszystkie dyrektywy dotyczące przeciwdziałania praniu pieniędzy (tj. AMLD5). Mimo skomplikowanych zasad i przepisów mamy w tym zakresie duże doświadczenie. W razie potrzeby zajmujemy się również powiązanymi postępowaniami dotyczącymi konfiskaty i odzyskiwania mienia.

Co więcej? Nasz różnorodny zestaw umiejętności i współpraca z międzynarodowymi prawnikami umożliwia nam również prowadzenie transgranicznych spraw dotyczących prania brudnych pieniędzy. Znajdujemy również sposoby na zakwestionowanie wyroków sądowych, aby uniknąć wieloletniego pozbawienia wolności.

Szukasz obrońcy w sprawach karnych?

Jesteśmy tutaj aby pomóc.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji.


Kontakt
×

Kancelaria Adwokacka Adwokat Anna Matelska

× Jak możemy Ci pomóc?